GRAMi ehtenäitus ÜMBER NURGA

 

Laupäeval 8. märtsil kell 12.00 avatakse Tallinnas, Hobusepea 2 sisehoovis ehtekunsti näitus Ümber nurga, mis on Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis aset leidva Põhjamaade ehtetriennaali From the Coolest Corner satelliitnäitus.

Näitus Ümber nurga on avatud kolmapäevast pühapäevani, kell 12.00 - 18.00

Tegemist on rändnäituse esimese peatusega, kus esitlevad oma loomingut kümme ehtekunstniku stuudiost GRAM- Kertu Tuberg, Kristiina Kibe, Linda al-Assi, Lisa Kröber, Maarja Niinemägi, Marita Lumi, Merle Kasonen, Birgit Skolimowski, Ettel Poobus, Kärt Maran

loe edasis siit

Näituse omalaadse eksponeerimispinna ideelahenduse on välja töötanud KAMP arhitektid. Ehteloome tutvustamise kõrval on eksponeerimispinna ja -koha lisaeesmärgiks väärtustada unustusse jäänud või veel avastamata kohti, mõtteid, keskkondi- Hobusepea 2 maja kui omamoodi ehtekeskus, kus asub hulgaliselt ateljeesid ning tegutseb erinevaid kunstnikke.


Edasi liigub näitus Soomaa rahvusparki, Mardu talu territooriumile, kus seda on võimalik külastada 31.05-27.07.2014.

 

8. märts on ka avatud ehteateljeede päev (osa triennaali satelliitprogrammist), kus ehtekunsti köögipoolega tutvumiseks avab teiste seas oma uksed ka Hobusepea majas asuv Gram stuudio.

 

Näituse toetajad on Eesti Kultuurkapital, Eesti Kunstnike Liit ja KAMP arhitektid.

 

Näitus avatud:

8.03-22.03.2014

K-P 12-18

Lisainfo:
www.gram.ee
gram [at] gram.ee
tel. 6276773

www.etdm.ee

Ehtekunstistuudio Gram | Hobusepea 2, Tallinn | tel 6276773