Disainiturg!

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi DISAINITURG 9. juunil kell 12-18 ETDM-i sisehoovis Lai 17 (vihma korral muuseumis)

 

ETDM korraldab esmakordselt DISAINITURGU, kus osalevad nooremad disainerid ja tarbekunstnikud. Neist paljude loomingut on hinnatud kohalike disainiauhindadega ja nii mõnegi teosega saab juba püsivalt tutvuda muuseumi püsiekspositsioonis. Osalejate hulgas leidub ka kunstnikke, kelle looming on hetkel veidi vähem tuntud, kuid kindlasti kõnekas.  

 

Osalevad: Tarmo Luisk, Pavel Sidorenko, PaperDolls, SSS-Print, HULA, Kaie Pungas, Gram (Merle Kasonen, Maarja Niinemägi, Linda al-Assi), Asuurkeraamika, Stuudio Emma Lepperman, Umbra, Üllo Karro, Saviklubi, Klaasiklubi, Kadri Hendrikus, Liisu Arro, Jarõna Ilo jt.

 

Müügil ka Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi trükised, sel päeval kõik -20%! Võimalus tasuta külastada muuseumi püsiekspositsiooni "AJAMUSTRID 3".

 

Muuseumi hoovis toimub MÄRGISTUUDIO, kus on igaühel võimalus endale isiklik rinnamärk joonistada ja juhendaja abiga valmis teha. Ühe märgi hind: 15 krooni.

www.etdm.ee

Ehtekunstistuudio Gram | Hobusepea 2, Tallinn | tel 6276773